Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Podzamcze przy ulicy: Bonerów, Wojska Polskiego oraz Turystycznej. Jest to w sumie 16 domów jednorodzinnych z działkami. Miejscowość ta należy do gminy Ogrodzieniec powiat zawierciański województwo Śląskie jest ona częścią Jury Krakowsko-Częstochowskiej. To kraina niemal baśniowa, przystrojona niebotycznymi skałami i malowniczymi ruinami warowni – Orlich Gniazd, które niegdyś broniły tego terenu.

Jura jest też wymarzonym miejscem do spacerów, jazdy na rowerach górskich, przejażdżek konnych oraz uprawiania narciarstwa biegowego. Ostatnio wybudowano kilka wyciągów narciarskich: Morsko, Cisowa, Smoleń, Jaroszowiec. Nie opodal znajduje się największa w Polsce Pustynia Błędowska doskonałe miejsce do jazdy quadem czy autem terenowym.

Ze względu na piękno krajobrazu Wyżyna należy do najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Jura jest stolicą wspinaczkową Polski. Znajduje się tu wiele ścianek oficjalnie do tego przeznaczonych. Piękne zbiorowiska leśne oraz bogata fauna i flora, liczne okoliczne rzeki i jeziora uzupełniają otoczenie. Wszystkich zalet oraz atrakcji terenu nie sposób wyliczyć. Każda pora roku jest tu wyjątkowa i nie można się nudzić. Jest to miejsce dla każdego.